![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 52 мм, L= 72 мм [2/8], фото 1](https://images.prom.ua/4568520414_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 3/4", М= 52 мм, L= 72 мм [2/8]
1 314 ₴
- В наличии
- Код: YT-1102
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Головка торцева 6-гранна ударна Yato 3/4" 52 мм (YT-1102): Особливості головки торцевої Yato 3/4 "52 мм ударна (YT-1102): Виготовлена з хром-молібденової сталі Витримує значні навантаження Захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Так Подовжена головка Ні Розмір посадки (дюйм) 3/4" Розмір головки 52 мм Довжина 72 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 52 мм |
| Размер min | 52 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 1 314 ₴

