![Ключ трубний VOREL "STILLSON" l=200 мм, прогумована ручка [6/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568518249_klyuch-trubnij-vorel.jpg)
Ключ трубний VOREL "STILLSON" l=200 мм, прогумована ручка [6/60]
235 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 55620
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Ключ трубний VOREL "STILLSON" 200мм (55620): ПВХ покриття ручки підвищує комфорт під час роботи з ключем. Губки з порошковим покриттям посилюють опірність до подряпин і механічних пошкоджень ключа. Гвинтове регулювання захвату дозволяє вільно регулювати розкриття губок до необхідного діаметра труби. Ключ надійний в застосуванні і довговічний.
Виробник VOREL Тип ключа Трубний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Прямий Механічна частина Відсутня Розмір ключа 1,5'' Довжина ключа 200 мм Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.343 кг |
| Длина инструмента | 200 мм |
| Максимальная ширина захвата | 38 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | трубный ключ с самозахватом |
Информация для заказа
- Цена: 235 ₴

