![Ключ накидний YATO : Відкритий, М= 22х24 мм, L= 250 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568501520_klyuch-nakidnij-yato.jpg)
Ключ накидний YATO : Відкритий, М= 22х24 мм, L= 250 мм [10/50/100]
256 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0140
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Ключ розрізний Yato 22х24 мм (YT-0140): Особливості ключа розрізного Yato 22х24мм (YT-0140): Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Кут вигину головки ключа 15˚ Матове покриття з хромованою поліруванням забезпечує прекрасний захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Відповідає стандартам ANSI і DIN Професійний інструмент Виробник YATO Тип ключа Розрізний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Прямий Механічна частина Відсутня Розмір ключа 22 мм 24 мм Довжина ключа 250 мм Кут вигину ключа 15° Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 24 мм |
| Размер min | 22 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 256 ₴

