ОПИС Сучкоріз Yato (YT-8832): Особливості сучкоріза Yato (YT-8832): професійна якість Гострі і міцні леза виготовлені з високовуглецевої сталі посилені рукоятки ергономічний дизайн Рукоятки з протівоскользящімі накладками - для максимального комфорту і безпеки під час роботи Надійність і тривалий термін служби
Виробник YATO Тип сучкоріза Механічний Особливості сучкоріза Традиційний Діаметр зрізу 25 мм Загальна довжина 62 см Матеріал Сталь Вага 1083 г Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1 кг |
| Общая длина | 62 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Прямая |
| Дополнительные функции | |
| Мешок насадка | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Лента для прививки | Нет |
| Телескопическая ручка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 788 ₴

![Секатор YATO : Посилені ручки , L= 625 мм, Ø= 25 мм [12], фото 1](https://images.prom.ua/4568518243_sekator-yato-.jpg)
