![Свердло-коронка алмазне YATO : Ø= 68 мм, з напрямним свердлом, шестигранний хвостовик [24], фото 1](https://images.prom.ua/4568515880_sverdlo-koronka-almazne-yato.jpg)
Свердло-коронка алмазне YATO : Ø= 68 мм, з напрямним свердлом, шестигранний хвостовик [24]
1 528 ₴
- В наличии
- Код: YT-6045
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Коронка по бетону алмазна Yato шестигранний хвостовик 68 мм (YT-6045): Особливості коронки алмазної по бетону Yato шестигранний хвостовик 68 мм (YT-6045): Міцна алмазна коронка для свердління без удару Підходить для свердління по бетону, цеглі Максимальна кількість обертів: 1030 об / хв Розмір сегментів: 3,5х10,0х24,0 мм Надійність і тривалий термін служби Чудовий результат роботи
Виробник YATO Призначення По бетону Тип хвостовика Шестигранний Діаметр коронки 68 мм Загальна довжина 85 мм Комплектація Коронка Хвостовик Напрямне свердло Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 85 мм |
| Диаметр | 68 мм |
| Применение коронки/пилы | Кирпич, Бетон |
| Максимальный диаметр | 68 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Минимальный диаметр | 68 мм |
| Покрытие рабочей части | Алмазный сегмент |
| Назначение | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Сухое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 1 528 ₴

