![Полотно до шаблевої пили по керамічній і силікатній цеглі YATO: l= 462 мм, h= 2 мм, 1 зуб/1" [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568514783_polotno-do-shablevoyi.jpg)
Полотно до шаблевої пили по керамічній і силікатній цеглі YATO: l= 462 мм, h= 2 мм, 1 зуб/1" [25/50]
739 ₴
- В наличии
- Код: YT-33961
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полотно до шаблевої пили по керамічній і силікатній цеглі YATO: l= 462 мм, h= 2 мм, 1 зуб/1" [25/50]Полотно пильне для сабельной пили Yato призначене для різання керамічних блоків, ніздрюватого бетону і силікатів, що використовуються при кладці перегородок. Довжина полотна дозволяє робити рівні і швидкі пропили сабельной пилкою. Він також дозволяє розширювати або переміщати дверні прорізи в перегородках, полегшує їх знесення при ремонті і дозволяє вирізати прямокутні входи в вентиляційні канали.
Виробник YATO Призначення По цеглині Для використання з Шабельними пилами Загальна довжина 462 мм Довжина робоча Н/Д Зуби 1,0 шт - зубів на дюйм Макс. глибина різу Н/Д Кількість 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 462 мм |
| Применение полотна | Кирпич, Пластик, Гипсокартон, Мягкий пластик |
| Шаг зубьев | 1 мм |
| Назначение полотна | Сабельная пила |
| Расположение зубьев | Одностороннее |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴

