![Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 18 мм, L= 230 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568513812_klyuch-rizhkovo-nakidnij.jpg)
Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 18 мм, L= 230 мм [10/50/100]
150 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0347
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Ключ комбінований Yato 18 мм (YT-0347): Особливості ключа комбінованого Yato 18мм (YT-0347): Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Кут вигину головки ключа 15˚ Матове покриття з хромованою поліруванням забезпечує прекрасний захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Відповідає стандартам ANSI і DIN Професійний інструмент
Виробник YATO Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Прямий Механічна частина Відсутня Розмір ключа 18 мм Довжина ключа 230 мм Кут вигину ключа 15°
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 18 мм |
| Размер min | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴

