ОПИС Ключ розвідний Yato 300 мм (YT-2173): Особливості ключа розвідного Yato 300мм (YT-2173): Виготовлений з хром-ванадієвої сталі марки 40CrV Максимальне розкриття губок: 42мм Пластикова рукоятка відрізняється ергономічним дизайном Надійність і тривалий термін служби
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ключ розвідний Yato 300 мм (YT-2173): Виробник YATO Тип ключа Розвідний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Прямий Механічна частина Відсутня Розмір ключа 42 мм Довжина ключа 300 мм Кут вигину ключа 15° Країна торгової марки Польща
Характеристики
Длина, мм300
Габариты упаковки380x120x20 мм
Вес брутто740 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.74 кг |
| Длина инструмента | 300 мм |
| Максимальная ширина захвата | 42 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | Разводной поворотный |
Информация для заказа
- Цена: 826 ₴

![Ключ розвідний YATO "PROFI" : L= 300 мм, ПВХ Ручка [6/36], фото 1](https://images.prom.ua/4568487990_klyuch-rozvidnij-yato.jpg)
