
Перфоратор мережевий SDS+ YATO : P= 1500 Вт, J = 5Дж. частота -3900 уд./хв, Ø≤ 32 мм (бетон)(DW)
5 025 ₴
- В наличии
- Код: YT-82127
- +380 (73) 606-74-38
Перфоратор мережевий 1500 Вт SDS-Plus YATO YT-82127 (Польща)
Перфоратор YATO YT-82127 – інструмент II класу ізоляції, призначений для буріння отворів та довбання в бетоні, природному та штучному камені, мармурі і т. д. з використанням змінних робочих інструментів з хвостовиком SDS Plus.
Особливості YT-82127:
- Муфта з міцної сталі для забезпечення захисту від перевантаження.
- Особливе розташування вентиляційних отворів для захисту пристрою від пилу і оптимізації циркуляції повітря.
- Міцний корпус редуктора, що забезпечує зниження вібрації, поліпшення теплообміну і збільшення терміну служби пристрою.
- Шнур живлення з гумовою ізоляцією.
- Пилонепроникний перемикач для більшої міцності пристрою у важких умовах експлуатації.
Технічні характеристики YT-82127
| Виробник | YATO |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Швидкість обертання, об/хв | 800 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон), мм | 32 |
| Енергія удару, Дж | 5 |
| Частота ударів, уд/хв | 3900 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Вага, кг | 5.7 |
| Клас ізоляції | II |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація |
|
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд ориентированный на профессионалов. Это хорошо видно по качеству продуктов. Под торговой маркой YATO продаются в первую очередь инструменты для СТО. Прочность, идеальное качество изготовления, отличные материалы, высококачественные технические характеристики продуктов с успехом используются специалистами во многих областях. Исключительные долговечность и прочность предполагают использование YATO в интенсивных промышленных условиях. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 5.7 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 3900 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 5 Дж. |
| Режимы работы | Долбление (удар), Сверление, Сверление с ударом |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Цена: 5 025 ₴

