![Ключ накидний YATO : тип "C", Cr-V, М= 10х12 мм, L= 145 мм [10/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568506603_klyuch-nakidnij-yato.jpg)
Ключ накидний YATO : тип "C", Cr-V, М= 10х12 мм, L= 145 мм [10/60]
118 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-0170
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ накидний С-подібний Yato 10х12 мм (YT-0170): Особливості ключа накидного С-образного Yato 10х12мм (YT-0170): Виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Матове покриття з хромованою поліруванням забезпечує прекрасний захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Відповідає стандартам ANSI і DIN Професійний інструмент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 12 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 мм |
Информация для заказа
- Цена: 118 ₴

