
Шкот 12 мм. Х 200 м. (моторна мотузка) (пластикова бобіна)
6 208 ₴
- В наявності
- Код: 86V129
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Шкот (моторна мотузка) на пластиковій бобіні 12 мм х 200 м ТМ "VIROK" 86V129 (Китай)
Технічні характеристики 86V129
| Довжина, м | 200 |
| Діаметр, мм | 12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 200 м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 208 ₴

