![Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=1700 Nm, 0.63 MPa,198 л/хв [10/140], фото 1](https://images.prom.ua/4568502748_gajkovert-udarnij-pnevmatichnij.jpg)
Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=1700 Nm, 0.63 MPa,198 л/хв [10/140]
4 786 ₴
- В наличии
- Код: YT-09544
- +380 (73) 606-74-38
Гайковерт ударний пневматичний YATO : квадрат 1/2", F=1700 Nm, 0.63 MPa,198 л/хв [
Технічні характеристики YT-09544
| Виробник | Yato |
| Квадрат | 1/2" |
| Максимальне зусилля, Нм | 1700 |
| Споживання повітря, л/хв | 198 |
| Тиск, МПа | 0,63 |
| Швидкість обертання, об/хв | 7000 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничої компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Расход воздуха | 198 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 7000 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 1700 H*m |
| Рабочее давление | 6.3 бар |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Тип пневмогайковерта | Угловой (пневмотрещетка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 4 786 ₴

