![Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 14 х 460 /360 мм [10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568493937_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 14 х 460 /360 мм [10/40]
326 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4219
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Бур по бетону Yato SDS-Plus X-Tip 14х460х360 мм (YT-4219): Особливості бура з бетону Yato SDS-Plus X-Tip 14х460х360мм (YT-4219): Виготовлений з високоякісної сталі Чудовий результат буріння бетону Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент Виробник YATO Тип хвостовика SDS-Plus Діаметр 14,0 мм Загальна довжина 460 мм Робоча довжина 360 мм Додаткова властивість 4 різальні кромки Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 360 мм |
| Диаметр | 14 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 326 ₴

