Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , якОсобливості плашки Yato М12х1,75мм (YT-2969): Виготовлена плашка з високоякісної сталі типу HSS Відповідає стандарту DIN-223 Надійність і тривалий термін служби Професійний ручний інструмент
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 12 мм |
| Диаметр нарезаемой резьбы | 12 мм |
| Шаг резьбы | 1.75 мм |
| Назначение | Машинная |
| Профиль нарезаемой резьбы | Метрический |
| Состояние | Новое |
| Тип | Плашка цельная |
| Тип наружной поверхности | Круглый |
- Цена: 516 ₴

![Плашка YATO М12 х 1.75 мм, HSS М2, m= 90 г [60/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568490031_plashka-yato-m12.jpg)
