![Ключ ріжково - накидний VOREL, М 14 мм [50/300], фото 1](https://images.prom.ua/4568494714_klyuch-rizhkovo-.jpg)
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 14 мм [50/300]
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 51140
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Ключ комбінований VOREL 14мм (51140): Ключ рожково-накидной VOREL предназначен для использования в профессиональных мастерских при различных нагрузках. На одном конце ключа расположена рожковая, а на другом - накидная головка. Ключ изготовлен из хром-ванадиевой стали.
Виробник VOREL Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Прямий Механічна частина Відсутня Розмір ключа 14 мм Довжина ключа Н/Д Кут вигину ключа 15° Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Відмінною рисою бренду є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 14 мм |
| Размер min | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 165 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Цена: 24 ₴

