![Рівень алюмінієвий VOREL : L= 100 cм. 3 капсули [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568499947_riven-alyuminiyevij-vorel.jpg)
Рівень алюмінієвий VOREL : L= 100 cм. 3 капсули [25/50]
319 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 16554
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Рівень VOREL 3 капсули 1000 мм (16554): Рівень – професійний інструмент призначений для вертикальних і горизонтальних вимірів при будівництві, реконструкції і монтажі обладнання. Корпус стійкий до ударів і пошкодження, виготовлений з алюмінієвого профілю. Капсули виготовлені з удароміцного пластика. Поверхня обробляється шаром лаку з порошковим покриттям. Має два флакони для визначення вертикальних і горизонтальних ліній. Вага: 0,37 кг. Простота і зручність у використанні. Надійність і тривалий термін служби. Виробник VOREL Довжина 100 см Кількість капсул 3 шт Матеріал Алюміній Наявність магнітів Немає Похибка Н/Д Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.335 кг |
| Измерительная шкала | Метрическая |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип уровня | Водяной |
| Габариты | |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 319 ₴

