Лопата штикова з металевою ручкою 124 см FLO 35806 (Польща)
Міцна сталева лопата, гостра для всіх видів земляних робіт. Незамінний в саду і на будівництві. Загострений край дозволяє легше прорізати дерен і коріння. Він встановлений на міцній сталевій ручці відповідного профілю з пластиковою ручкою типу DY.
Технічні характеристики 35806
| Виробник | FLO |
| Загальна довжина, см | 124 |
| Ручка | метал |
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.4 кг |
| Длина рукоятки | 1240 мм |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Материал ручки | металл |
| Состояние | Новое |
| Тип лопаты | Штыковая |
| Ширина лезвия | 175 мм |
Информация для заказа
- Цена: 887 ₴

![Лопата штикова FLO з метал. держаком, l= 124 см [140], фото 1](https://images.prom.ua/4568498095_lopata-shtikova-flo.jpg)
