
Свердло універсальне STHOR : YG6X, з 6-гран. хвостовиком-1/4", Ø= 10 мм, l= 120/70 мм(DW)
33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 21691
- +380 (73) 606-74-38
Свердло універсальне 10 мм із шестигранним хвостовиком STHOR сталь YG6X
- Свердло із загартованої сталі твердістю 90-92 HRC
- Леза з карбіду вольфраму мають більшу твердість і зносостійкість.
- Шестигранний тримач HEX 1/4 дає змогу встановлювати в шурупокрути та гайковерти.
Предназначено для професійного використання — свердління твердих і необроблених матеріалів: бетону, неіржавкої та кислотостійкої сталі, алюмінію, кераміки та дерева.
Довжина [мм] 120
Діаметр [мм] 10
Матеріал вуглецева сталь 45
Польський бренд STHOR особлива увага приділяє якості своєї продукції, тому постійно вдосконалює технології, випускаючи тільки надійний і практичний у роботі інструмент. З його допомогою можна в рази прискорити та спростити процес, а також отримати бажаний результат у найкоротші терміни.
Продукція компанії STHOR — це тільки інноваційні продукти професійного рівня, які здатні задовольнити побажання навіть найвимогливіших фахівців. Потужний і продуктивний будівельний інвентар підійде як для побутового використання, так і для промислового застосування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 70 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Общая длина | 120 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
- Цена: 33 ₴

