![Ключ ріжково - накидний з тріщаткою VOREL Cr-V, М 13 мм [10/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568496534_klyuch-rizhkovo-.jpg)
Ключ ріжково - накидний з тріщаткою VOREL Cr-V, М 13 мм [10/100]
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 52655
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Ключ комбінований із тріскачкою VOREL 13 мм (52655): Ключ ріжково-накидний з тріскачкою VOREL призначений для використання в професійних майстернях під час різних навантажень. На одному кінці ключа розташована ріжкова, а на іншому — накидна головка з тріскачкою. Виготовлений із хромо-ванадієвої сталі CrV. Тріскачка має 72 зубці. Хромована поверхня.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ключ комбінований з тріскачкою VOREL 13 мм (52655): Виробник VOREL Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Пряма Механічна частина Тріскачка Розмір ключа 13 мм Довжина ключа 185 мм Кут вигину ключа 15° Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 13 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴

