![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 165x16x2.2x1.5 мм, 24 зубці, R.P.M до 9500 1/хв [25/50], фото 1](https://images.prom.ua/4568494888_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 165x16x2.2x1.5 мм, 24 зубці, R.P.M до 9500 1/хв [25/50]
263 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-60590
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пиляльний диск по дереву Yato 165x16x24z (YT-60590) призначений для поперечного та поздовжнього різу вологої та сухої деревини та деревних матеріалів, а також розпилювання під кутом. Диск оснащений зубами з покриттям із карбіду вольфраму, які забезпечують точну та продуктивну роботу.
| Бренд: | YATO |
| Призначення | по дереву |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Число зубів | 24 |
| Посадковий діаметр | 16 мм |
| Ширина пропила | 2.2 мм |
| Ширина диска | 1.5 мм |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Макс. допустимі обороти | 9500 об/хв |
| Форма зубів | ATB |
| Пропив | Поздовжній, Поперечний |
| Кут | Позитивний |
| Тип пильного диска | З напайками |
| Країна торгової марки | Польща |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внутренний | 16 мм |
| Диаметр внешний | 165 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 24 |
| Материал круга | Быстрорежущая сталь |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 263 ₴

