![Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 4.8 мм, l= 86/52 мм [50], фото 1](https://images.prom.ua/4568493571_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 4.8 мм, l= 86/52 мм [50]
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44645
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу Yato HSS-TiN 4,8x86 мм 1 шт (YT-44645): Свердло по металу YATO виготовлено з високоякісної швидкорізальної сталі HSS. Призначено для професійного, промислового використання - свердління високоякісної нержавіючої сталі, конструкційної і холоднокатаної сталі. Свердлить в кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану "Split-point" дозволяє свердлити без попереднього керненія Швидко розсіює тепло при бурінні в твердих сортах стали Кут нахилу 135 ° Шліфування поверхню і крайки свердла
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 52 мм |
| Диаметр | 4.8 мм |
| Общая длина | 86 мм |
| Угол заточки | 135 град. |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 54 ₴

