Ключ торцевий Г-подібний VOREL 14мм (54680): Ключ торцевий VOREL 54680 призначений для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль. Інструмент виготовлений з високоякісної сталі з хромованим покриттям і має загартовані робочі частини, що забезпечує довгий термін служби і стійкість до корозії. Ключ здатний стійко витримувати високі робочі навантаження.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Ключ торцевой Г-образный VOREL 14мм (54680): Производитель VOREL Тип ключа Торцевой Классификация ключа Стандартный Форма ключа Г-образный Механическая часть Отсутствует Размер ключа 14 мм Длина ключа 145 мм Страна торговой марки Польша Страна-производитель Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 14 мм |
| Размер min | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 мм |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴

![Ключ файковий VOREL 14мм [20/80], фото 1](https://images.prom.ua/4568493565_klyuch-fajkovij-vorel.jpg)
