![Ключ для замикання шаф в майстерні VOREL хресто-подібний, 4 види, 72х 72 мм [12/72], фото 1](https://images.prom.ua/4568492037_klyuch-dlya-zamikannya.jpg)
Ключ для замикання шаф в майстерні VOREL хресто-подібний, 4 види, 72х 72 мм [12/72]
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 78477
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ для замикання шаф в майстерні VOREL хресто-подібний, 4 види, 72х 72 мм [12/72]
Ключ призначений для розкриття найпопулярніших закривів, які використовуються в ящиках із лічильниками води, газу, електроенергії та ін. з аналогічним забезпеченням.
Ключ із литого під тиском сплаву на основі цинку.
Розмір ключа 72 х 72 мм.
Діаметр стрижня ключа Ø 9 мм
НАКОНІЧНИКИ ПРОФІЛЯМИ:
квадрат 6 мм;
квадрат 8 мм;
трикутник 10 мм;
круг із крилами діаметром 6 мм.
Литий гайковий ключ зі сплаву на основі цинку
Поверхня з чорним порошковим покриттям
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
Угол [град]: 90
Розмір [мм]: 72 х 72
Комплект: 4 ПРОФІЛЯ ОКЛАДІВ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Размер min | 6 мм |
| Размер max | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип ключа | крестообразный |
| Длина инструмента | 72 мм |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴

