
Свердло по дереву YATO : Ø4 x 75/40 мм, хвостовик- HEX 1/4", HSS 4241(DW)
114 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-33861
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по дереву Yato HSS 4x75мм 1шт (YT-33861): Використовується для свердління м'якої і твердої деревини, фанери, ДСП, столярних виробів і деревоволокнистих плит Виготовлено з цільного шматка стали HSS 4241, що робить його міцним і довговічним Центрувальний наконечник забезпечує точне ведення свердла Конструкція спіралі дозволяє швидко знімати матеріал під час роботи, що знижує опір і збільшує швидкість свердління
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Основные | |
| Набор | Нет |
| Назначение | По дереву |
| Тип | Сверло |
| Количество в наборе | 1 шт. |
| Общая длина | 75 мм |
| Длина рабочей части | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 114 ₴

