![Головка торцева YATO квадрат 1/4 "TORX" Т30, L= 37 мм [150/600], фото 1](https://images.prom.ua/4568490499_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO квадрат 1/4 "TORX" Т30, L= 37 мм [150/600]
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04306
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцева з бітою Torx Yato 1/4" T30 (YT-04306): Особливості головки торцевої з битою Torx Yato 1/4 "T30 (YT-04306): Головка виготовлена з хром-ванадієвої сталі марки CrV6150 Впрессована в головку біта виготовлена зі сталі AISI S2 з нікельованим покриттям Продуманий і ергономічний дизайн Надійність і тривалий термін служби Простота і зручність використання Д
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Размер min | 30 мм |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Квадрат |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴

