![Гайковерт ударний мережевий YATO: 1/4" HEX x1/2" F, 450Вт, 450Нм, 3300 об/хв + 4 головки і кейс [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568490496_gajkovert-udarnij-merezhevij.jpg)
Гайковерт ударний мережевий YATO: 1/4" HEX x1/2" F, 450Вт, 450Нм, 3300 об/хв + 4 головки і кейс [4]
3 941 ₴
- В наличии
- Код: YT-82020
- +380 (73) 606-74-38
Гайковерт ударний 1/2 "450 Вт YATO YT-82020 (Польща)
Ударний гайковерт електричний YATO YT-82020 призначений для закручування і відкручування болтів і гайок. Міцний ударний механізм робить навіть саму важку роботу по технічному обслуговуванню швидкої і легкої.
Особливості YT-82020:
- Міцний ударний механізм.
- Перемикач обертання вправо/вліво.
- Блокування шпинделя.
- Ергономічна ручка.
Технічні характеристики YT-82020
| Виробник | YATO |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 450 |
| Швидкість обертання, об/хв | 3300 |
| Крутний момент, Нм | 450 |
| Частота ударів, уд/хв | 3300 |
| Тип патрона | чотиригранний |
| Хвостовик | 1/2" (12.5 мм) |
| Довжина кабелю, м | 4 |
| Клас ізоляції | II |
| Клас захисту | IP20 |
| Вага, кг | 2.24 |
| Комплектація |
|
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд ориентированный на профессионалов. Это хорошо видно по качеству продуктов. Под торговой маркой YATO продаются в первую очередь инструменты для СТО. Прочность, идеальное качество изготовления, отличные материалы, высококачественные технические характеристики продуктов с успехом используются специалистами во многих областях. Исключительные долговечность и прочность предполагают использование YATO в интенсивных промышленных условиях. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное количество оборотов | 3300 об/мин |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Тип | Шуруповерт |
- Цена: 3 941 ₴

