![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=17 мм, l=225 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568489602_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=17 мм, l=225 мм [10/50/100]
335 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1660
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ комбінований з тріскачкою реверсивний Yato 17 мм (YT-1660): Особливості ключа комбінованого Yato з тріскачкою реверсивної 17мм (YT-1660): Ключ комбінований Yato виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі Спеціальне покриття забезпечує захист від корозії Реверсивна тріскачка з 72-ма зубами Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 17 мм |
| Размер min | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | накидной с трещоткой |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 мм |
Информация для заказа
- Цена: 335 ₴

