
Шланг ПХВ до водян. помпи з роб. тиск. 0,1 МПа, Ø=5/4", t=1 мм, l= 10 м
1 079 ₴
- В наличии
- Код: 79V451
- +380 (73) 606-74-38
Опис
Шланг ПВХ для водяної помпи Ø = 5/4 "/ T = 1 мм / L = 10 м Polix 79V451 (Польща)
Шланг, виготовлений з еластичного ПВХ на основі суспензійного полівінілхлориду, терефталату, синтетичного каучуку та інших компонентів. Призначений для пропуску води і стічних вод під робочим тиском не більше 0,1 МПа. Діапазон температур від -25 до +60°С.
Область застосування: Садівництво і городництво, сільське господарство, промисловість.
Особливості 79V451:
- Хороша еластичність;
- Стійкість до впливу кислот;
- Стійкість до низьких температур;
- Тривалий процес старіння;
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
- Не містить кадмію або свинцю.
Технічні характеристики 79V451
| Виробник | Polix |
| Внутрішній діаметр | Ø=5/4" |
| Товщина шланга. мм | 1 |
| Довжина шлангу, м | 10 |
| Робочий тиск,МПа | 0.1 |
| Діапазон температур | -25 – +60°C. |
POLIX є сімейною фірмою, яка існує з 1982 року. Її нинішнє правове стан – це товариство з обмеженою відповідальністю.
Місце, яке вибрали для ведення діяльності, – це Жуково, що знаходиться в 20 км від Гданська.
Еластичні вироби з ПВХ знаходять все більш всебічне застосування в різних сферах господарства, таких як широко розуміється промисловість, сільське господарство, садівництво і городництво, переробка, будівництво, виробництво меблів, а також у домашньому господарстві та різноманітних лабораторіях, і скрізь там ефективно конкурують гумові шланги.
Всі вироби характеризуються тривалим процесом старіння, високою еластичністю, як і стійкістю до дії низьких температур та ультрафіолетового випромінювання, не містять кадмію і свинцю, дружні до навколишнього середовища і на 100% підлягають рециклінгу.
Основний асортимент POLIX – це шланги з внутрішнім діаметром від 1 мм до 38 мм, з товщиною стінок від 0,5 мм до 5 мм та комерційної довжини від 10 м до 50 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polix |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Область применения изделия | Водоснабжение |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. C |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип изделия | Шланг |
| Материал изделия | Поливинилхлорид |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. C |
| Основные атрибуты | |
| Диаметр | 32 мм |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество слоев | 1 |
| Толщина стенки | 1 мм |
- Цена: 1 079 ₴

