
Круг зачисний нетканий жорсткий NINJA: Т27, 125х22 H=13 мм, Р46 (5/100 шт. уп)
347 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 65V700
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг зачистний нетканий жорсткий NINJA : Т27, 125х22 H=13 мм, Р46 (5/100 шт. уп)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NINJA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Зачистний |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Зернистість | 46 |
| Матеріал кола | Неткане волокно (скотч Брайта) |
| Призначення | Зачисний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴

