![Ніж складний YATO : металева ручка, L= 190 мм [12/120], фото 1](https://images.prom.ua/4568486540_nizh-skladnij-yato.jpg)
Ніж складний YATO : металева ручка, L= 190 мм [12/120]
441 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-76051
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж складний YATO : металева ручка, L= 190 мм [12/120]Виготовлений з нержавіючої сталі та алюмінію Захисне чорне покриття Надійність і тривалий термін служби ергономічний дизайн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина ножа | 190 мм |
| Назначение | Туризм |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина инструмента | 190 мм |
| Материал ручки | металл |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип инструмента | Нож |
| Форм-фактор | складной |
Информация для заказа
- Цена: 441 ₴

