![Свердло конічне ступінчасте титанове по металу YATO : Ø= 20-30 мм, HSS 4241, L= 75/54 мм [12/96], фото 1](https://images.prom.ua/4568485736_sverdlo-konichne-stupinchaste.jpg)
Свердло конічне ступінчасте титанове по металу YATO : Ø= 20-30 мм, HSS 4241, L= 75/54 мм [12/96]
441 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44747
- +380 (73) 606-74-38
Свердло конічне ступінчасте титанове по металу YATO : Ø= 20-30 мм, HSS 4241, L= 75/54 мм [12/96]Свердло ступеневу по металу YATO призначене для свердління високоякісної нержавіючої сталі, конструкційної і холоднокатаної сталі, жерсті, сталевих і полімерних матеріалах. Виготовлено зі швидкорізальної сталі HSS 4241, з покриттям нітриду титану Краї отворів залишаються чистими і без задирок Автоматичне центрування на округлих і слизьких поверхнях Швидке розсіювання тепла під час свердління в твердих матеріалах Ручка з плоскими поверхнями дає можливість передачі максимального крутного моменту
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Сверло по металлу Yato HSS-TiN 20-30мм 1шт (YT-44747): Производитель YATO Назначение По металлу Тип сверла Ступенчатое Тип хвостовика Цилиндрический Маркировка сверла HSS-TiN Диаметр 20,0 мм 21,0 мм 22,0 мм 23,0 мм 24,0 мм 25,0 мм 26,0 мм 27,0 мм 28,0 мм 29,0 мм 30,0 мм Общая длина 75 мм Рабочая длина 54 мм Комплектность 1 шт Страна торговой марки Польша Страна-производитель Польша
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 54 мм |
| Диаметр | 20 мм |
| Общая длина | 75 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ступенчатое сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
- Цена: 441 ₴

